Caută un medic de Chirurgie Vasculară în Romania

Chirurgi Vasculari în Brasov

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email
Laura Andra Pestrea Medlife Brasov 0740823326 pestrea.laura@gmail.com
Radu Cătălin Soare Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Brasov tt radu_soare2002@yahoo.com
Dan Leanca Spitalul Clinic Județean de Urgență Brasov 0745369572 leancadan@yahoo.ro
Florina Gina Vlada Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Brasov 0722892818 ginavlada@yahoo.com

Chirurgi Vasculari în Zalau

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Cluj-Napoca

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email
Șerban Rădulescu Spitalul Clinic Județean de Urgență Cluj Napoca 0734339125 serbanradulescu@yahoo.com
www.scju-cluj.ro
Dan Bindea Institutul Inimii Prof. Dr. N. Stăncioiu Cluj-Napoca 0730014536 bindea_dan_ch@yahoo.com
www.institutulinimii.ro
Claudia Gherman Spitalul Clinic Județean de Urgență Cluj-Napoca 0744170326 ghermanclaudia@yahoo.com
www.scju-cluj.ro
Adrian Molnar Institutul Inimii “Niculae Stăncioiu” Cluj-Napoca 0744620434 adimolnar45@yahoo.com
www.institutulinimii.ro
Octavian Andercou UMF Cluj Napoca, Clinica Chirurgie II 0722886753 andercou@yahoo.com
Marius Fodor Spitalul Clinic Județean de Urgență Cluj-Napoca 0744659036 drfodor@yahoo.com
www.scju-cluj.ro
Alexandru Buleandra Spitalul Clinic Județean de Urgență Cluj-Napoca 0743276944 alexbuleandra@yahoo.com
www.scju-cluj.ro
Ana Maria Zanfir Spitalul Clinic Județean de Urgență Cluj Napoca - dr.anamaria.zanfir@gmail.com
www.scju-cluj.ro
Gabriela Uzarciuc Spitalul Henri Duffaut , Avignon 0033 (0)6.45.35.28.0 gabriellauzarciuc@yahoo.com
Andrei Eni Spitalul Clinic Județean de Urgență Cluj Napoca 0744537438 andrei_eni@yahoo.com
Mihaela Eva Cluj Napoca 0725 382832 mikella_e@yahoo.it
Cornel Cornea Clinica Chirurgie II 0744 534648 cornel_cornea@yahoo.com

Chirurgi Vasculari în Bucuresti

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email
Sorin Liviu Baila Institutul de Boli Cardio-Vasculare C.C.Iliescu București 0722575429 baila_sorin@yahoo.com
www.cardioiliescu.ro
Ionel Droc Centrul Clinic de Urgență de Boli Cardiovasculare „Academician Vasile Cândea” București 0722300286 idroc2005@yahoo.com
www.cardioarmy.eu
Gheorghe Dumitraşcu Institutul de Medicină și Farmacie (IMF) București 0721504210 dumarieta@yahoo.com
Silvia Condu Spitalul Universitar de Urgență București - -
www.suub.ro
Rafael Halpern Spitalul Monza București 0740195363 contact@drhalpern.ro
www.drhalpern.ro
Horia Mureșian Spitalul Universitar de Urgență București 0743164895 cvsurg@hotmail.com
www.suub.ro
Isabela Oprea Institutul de Boli Cardio-Vasculare C.C.Iliescu București 0724545640 drisabellaoprea@yahoo.com
www.cardioiliescu.ro
Gabriela Popescu Spitalul Universitar de Urgență Elias București 0727852094 gabriela_v_popescu@yahoo.com
www.spitalul-elias.ro
Francisca Blanca Călinescu Spitalul Universitar de Urgență Elias București 0743284001 blanca.calinescu@yahoo.com
www.spitalul-elias.ro
Mihai Dumitrașcu Centrul Clinic de Urgență de Boli Cardiovasculare „Academician Vasile Cândea” București 0745163489 dumi2001@gmail.com
www.cardioarmy.eu
Marian Broasca Spitalul Clinic de Urgenta Floreasca Bucuresti 0723302652 marian_broasca@yahoo.com
Cornelia Mihaela Baciu Institutul de Boli Cardio-Vasculare C.C.Iliescu București - mhl_baciu@yahoo.com
Marian Toneanu IUBCV Prof Dr. C.C. Iliescu 0762115778 marian_toneanu@yahoo.com
Bogdan Gabriel Vintila Spitalul Monza 0740304431 vintilab@yahoo.com
Maria Magdalena Totir Institutul de Boli Cardio-Vasculare C.C.Iliescu București 0723619362 flyelfie@gmail.com
Dana Nicoleta Buica Belciu Spitalul Universitar de Urgență Elias București 0721142545 dbuicabelciu@yahoo.com
www.spitalul-elias.ro
Cristina Neagu Spitalul Clinic I Cantacuzino 0727 767 067 cristinaciobanumed@gmail.com
Eugenia Matisan Spitalul Universitar de Urgenta - -
Codin Alexandru Panaite Institutul de Boli Cardio-Vasculare C.C.Iliescu București 0724518369 codinpanaite@yahoo.com
Oriana Elena Moraru Spitalul Clinic de Urgență Prof. Dr. Agrippa Ionescu 0724507615 orianaelenamoraru@yahoo.com
Dragos Alexandru Trandafir Spitalul Universitar Universitar de Urgență București 0721283634 dragostrandafir@yahoo.com
Andrei Parnia IUBCV Prof Dr C.C. Iliescu 0723503071 aparnia@yahoo.com
Marius Cătălin Ilie IUBCV „Prof. Dr. C.C. Iliescu” București 0785729082 ilie.mariuss88@gmail.com
Andrei-Cristian Zlate Institutul Clinic Fundeni 0722974717 andrei.cristian.zlate@outlook.com
Claudiu - Daniel Vasile I.U.B.C.V. "Prof.Dr.C.C. Iliescu" - Bucuresti 0741044714 vasileclaudiu@yahoo.com
Mădălina Găvănescu Institutul de Boli Cardio-Vasculare C.C.Iliescu București madalinagavanescu@yahoo.com
Gabriela Stela Oroşan Spitalul Clinic de Urgenţă "Sf. Pantelimon" Bucureşti 0722232683 orosan_gabi@yahoo.com
Marina Păcescu Institutul de Boli Cardio-Vasculare C.C.Iliescu Bucureşti 0723568175 marinapacescu@yahoo.com
Teodora Mares Institutul de Boli Cardiovasculare 0746557003 maresteodora@yahoo.com
Bogdan-Alexandru Balanescu Institutul de Urgenta pentru Boli Cardiovasculare 0736692750 a_lexsm@yahoo.com
Georgeana Pocnetz IUBCV Prof. Dr. CC Iliescu 0044 782 750 57 58 gpocnetz@yahoo.com
Cosmin Sandor fara_email4@srcv.ro
Mazen Elfarra Spitalul Clinic de Urgenta Sf. Ioan Bucuresti 722409335 mazenelfarraro@yahoo.com
Alexandru Blajut IUBCV "Prof. Dr. C.C. Iliescu" 0766272472 alexandru.blajut@gmail.com
OANA-OFELIA UDRICA SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN 0724335512 oanaudrica@yahoo.com

Chirurgi Vasculari în Iasi

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email
Florin Radu Popa Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţă Sfântul Spiridon Iaşi 0722433335 rfpopa2008@yahoo.com
www.spitalspiridon.ro
Corneliu Moroșanu Sp C.I. Parhon , Spitalul Elytis 0745641410 corneliumorosanu@gmail.com
www.spitalspiridon.ro
Genoveva Baroi Spitalul Clinic Județean de Urgență Sfântul Spiridon Iași 0740216764 hauliviagenoveva@hotmail.com
www.spitalspiridon.ro
Cristina Strobescu-Ciobanu Spitalul Clinic Județean de Urgență Sfântul Spiridon Iași 0749090895 strobescu@yahoo.com
Sebastian Istrate spital Sf. Spiridon Iasi 0740222822 sebastian_istrate@yahoo.com
Andrei Alexandru Harja Spitalul Clinic Judetean de Urgente Sf Spiridon Iasi 0744535237 andrei_harja@yahoo.com
Claudia Bujor Spitalul de Urgente ''Sf Spiridon" 0744376046 claudiaghidoarca21@yahoo.com
Anamaria Motas Spitalul Sf Spiridon, Iasi +40748628770 motas.anamaria@gmail.com
Laura Mihaila Spitalul Clinic Judetean de Urgente 0743220743 lauramihaila88@yahoo.com
Ana-Maria Vrancianu Spitalul Judetean de Urgente Sf. Spiridon 0746037426 anamaria.vrancianu@gmail.com
Ionut Gogeneata Spitalul Clinic Judetean de Urgente "Sf Spiridon" Iasi 0744 604950 ioan.gogeneata@yahoo.com
Lucian Iacob Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Sfantul Spiridon Iasi 0747 192672 luciiacob@gmail.com
Ahmad Raza CLINIC UNIVERSITAR DE URGENTE SF. SPIRIDON 0740 961647 dr.raza_ahmad@yahoo.com

Chirurgi Vasculari în Targu Mures

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email
Adrian Mureșan Spitalul Clinic Județean de Urgență Târgu Mureș 0744894319 muresanadi@yahoo.com
www.spitalmures.ro
Eliza Russu Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţă Târgu Mureş -
Lucian Toma Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţă Târgu Mureş no@email.com

Chirurgi Vasculari în Timisoara

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email
Mihai Ionac Universitatea de Medicină și Farmacie Victor Babeș Timișoara 0744576691 mihai.ionac@gmail.com
www.chirurgievasculara.ro
Marian Gașpar Institutul de Boli Cardiovasculare Timișoara 0723995444 mariangaspar24@yahoo.ro
www.cardiologie.ro
Horea Feier Institutul de Boli Cardiovasculare Timișoara 0749206824 horea.feier@gmail.com
www.cardiologie.ro
Anca Tursie Spitalul Clinic Județean de Urgență Timișoara 0748331148 ancatursie@yahoo.com
www.chirurgievasculara.ro
Șerban Comșa Spitalul Clinic Județean de Urgență Timișoara 0744773527 serbancomsa@yahoo.com
www.chirurgievasculara.ro
Ana Lascu UMF" Victor Babes" Timisoara, IBCV Timisoara 0745803821 analascu@yahoo.com
www.chirurgievasculara.ro
Andreea Rață Spitalul Clinic Județean de Urgență Timișoara 0736396920 andreea.rata@hotmail.com
www.chirurgievasculara.ro
Lavinia Comșa Spitalul Clinic Județean de Urgență Timișoara 0730793035 laviniavirvorea@yahoo.com
www.chirurgievasculara.ro
Elena Pușcașu Spitalul Clinic Județean de Urgență Timișoara 0788248873 eipuscasu@yahoo.com
www.chirurgievasculara.ro
George Pătruț Spitalul Clinic Județean de Urgență Timișoara 0754099761 georgepatrut@yahoo.com
www.chirurgievasculara.ro
Georgel Țăranu Spitalul Clinic Județean de Urgență Timișoara 0748331475 gptgeorgel@yahoo.com
www.chirurgievasculara.ro
Alexandru Tigla Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Timisoara 0753547675 alextigla@yahoo.de
www.chirurgievasculara.ro
Stefana-Cristina Roșu Spitalul Clinic Județean de Urgență Timișoara 0737699977 stefana.rosu@gmail.com
Sebastian Miron Spitalul Judetean de Urgenta "Pius Branzeu" Timisoara 0720741341 sebastianmiron@yahoo.com
Sorin Barac Spitalul Clinic Județean de Urgență Timișoara 0748331276 sorinbarac@gmail.com
www.chirurgievasculara.ro
Caius Glad Streian IBCV Timisoara 0723708380 cstreian@cardiologie.ro
Claudiu Neamtu Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Timisoara 0745 103179 neamtucld79@yahoo.com
Radu Butu SCJUT 0728 020406 radu.butu@yahoo.com
Loredana Mehrab Spitalul Clinc Judetean de Urgenta Timisoara 0740004720 loredana_mos@yahoo.com
Dana Taran SCJUT 0742 404549 danataranchv@gmail.com
Dimosthenis Trabaris Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Timisoara 0737699978 tabarisdimo@yahoo.com

Chirurgi Vasculari în Constanta

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email
Marta Budu Spitalul Clinic Județean de Urgență Constanța - martabudu@yahoo.com
www.spitalulconstanta.ro
Diler Ramazan Spitalul Clinic Judetean de Urgenta 0722323490 diler.ramazan@yahoo.com

Chirurgi Vasculari în Oradea

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email
Cătălin Dorin Dorobanțu Spitalul Județean de Urgență Oradea - dorojar@yahoo.com
www.spitaljudetean-oradea.ro
Erno Jerzicska SCJ Oradea +40729010111 erno.jerzicska@gmail.com

Chirurgi Vasculari în Arad

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Resita

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Drobeta Turnu-Severin

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Deva

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Satu-Mare

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email
Maria Cristina Andrei Spitalul Județean de Urgență Satu Mare 0747806830 mariacristinaandrei@yahoo.com
www.sjusm.ro

Chirurgi Vasculari în Baia-Mare

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Bistrita

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Suceava

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Botosani

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Piatra Neamt

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Targu Jiu

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Vaslui

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Miercurea Ciuc

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Sfantu Gheorghe

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Bacau

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Alba Iulia

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Sibiu

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email
SIMONA COSTEA SCJU SIBIU 0726576141 costeasimona13@yahoo.com
Ioana Matei Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Sibiu, Clinica Chirurgie II, Compartimentul Chirurgie Vasculara - ioanapopav@yahoo.com
Eugen Silivăşan Spital Clinic Judeţean de Urgenţă Sibiu eugensilivasan@yahoo.com

Chirurgi Vasculari în Focsani

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Galati

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email
Iulian-Dan Mocanu Spitalul Clinic de Urgență "Sf.Andrei" 0722453484 dan2moca@gmail.com
Mihaela Munteanu Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţă Galaţi 0745351037 muntemikivasc@yahoo.com
DOREL FIRESCU SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI GALATI 0723646522 dorelfirescu@yahoo.com

Chirurgi Vasculari în Ramnicu Valcea

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email
Adrian Cacovean Spitalul Județean Râmnicu Valcea 0745005715 cacovean.adrian@yahoo.com

Chirurgi Vasculari în Targoviste

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Buzau

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Braila

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email
Aurora Budriga Spitalul Clinic Județean de Urgență Brăila - abudriga@gmail.com

Chirurgi Vasculari în Tulcea

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Alexandria

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Ploiesti

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email
Dragos Muraru Spitalul Judetean de Urgenta Ploiesti 0723290072 dragos_muraru@yahoo.com
Catalin Sanda Spitalul Judetean de Urgenta Ploiesti 0728255888 catalin_sanda@yahoo.com

Chirurgi Vasculari în Slobozia

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Calarasi

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Giurgiu

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Craiova

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email
Daniela Marinescu Spitalul Clinic Județean de Urgență Craiova 0740206399 dtmarinescu@yahoo.com
www.scjuc.ro
Cristian Siloși Spital Clinic Militar de Urgență “Ștefan Odobleja” Craiova 0740038441 cristian_silosi@yahoo.fr
www.smcv.ro

Chirurgi Vasculari în Slatina

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email

Chirurgi Vasculari în Pitesti

Medic Grad profesional Instituția Telefon Email
Claudiu Chivu Spitalul Județean de Urgență 0745786716 chivuc@yahoo.co.uk